Werken bij Theek 5

Wil jij ons helpen mensen te inspireren en te ondersteunen bij het ontwikkelen van kennis, vaardigheden en talenten? Denk jij, net als wij, dat taal hier de sleutel voor is? Kom het verschil maken bij Theek 5, de bibliotheek van, voor en met elkaar!

2304

Waarom werken bij Theek 5?

Samen leven gaat beter en plezieriger als iedereen meedoet en zich betrokken voelt. Daar maken we ons bij Theek 5 hard voor. We willen mensen op creatieve manieren met elkaar verbinden en ervoor zorgen dat iedereen zich zelfverzekerd kan voelen. Dit doen we door iedereen de mogelijkheid te geven zichzelf te ontwikkelen door ons aanbod aan cursussen, activiteiten en onze collectie.

Dat geldt voor onze leden en bezoekers, maar ook voor onze medewerkers. Ook onze collega's hebben veel ruimte om zichzelf te blijven ontwikkelen. Meer weten over wat Theek 5 jou te bieden heeft?

Bekijk het hier

Wij zoeken...

Vacature Mediacoach Jeugd (12-20 uur)

Vacature Mediacoach Jeugd (12-20 uur)

Word jij blij om aan kinderen workshops te geven om hun digitale vaardigheden te vergroten? Geef je graag advies aan leerkrachten over digitale geletterdheid in het onderwijs? Lees dan snel meer over deze vacature!

Onze vrijwilligersvacatures

Vrijwilligersvacature publieke dienstverlening Gilze

Vrijwilligersvacature publieke dienstverlening Gilze

Word jij een van onze nieuwe gezichten van de bibliotheek Gilze?

Vrijwilligersvacature Publieksbegeleider schoolvoorstellingen Geertruidenberg

Vrijwilligersvacature Publieksbegeleider schoolvoorstellingen Geertruidenberg

Voor diverse theater-, dans-, film en muziekvoorstellingen op scholen in de gemeente Geertruidenberg zoeken wij een gastvrije begeleider.

Vrijwilligersvacature Verteltas Dongen

Vrijwilligersvacature Verteltas Dongen

Word vrijwilliger bij de Verteltas in Dongen!

Vrijwilligersvacature Inloop Ontdeklab Raamsdonksveer

Vrijwilligersvacature Inloop Ontdeklab Raamsdonksveer

Word vrijwilliger bij ons Inloop Ontdeklab!

Vrijwilligersvacature Coderdojo Oosterhout

Vrijwilligersvacature Coderdojo Oosterhout

Leer kinderen programmeren in Oosterhout!

Vrijwilligersvacature Ontdeklab Made

Vrijwilligersvacature Ontdeklab Made

Word vrijwilliger in ons Ontdeklab!

Vrijwilligersvacature  Taalmaatje Baarle

Vrijwilligersvacature Taalmaatje Baarle

Word Taalmaatje in Bibliotheek Baarle!

Lees meer over...

(Digi-)Taalhuis vrijwilligers

(Digi-)Taalhuis vrijwilligers

Help mensen (beter) Nederlands te lezen, schrijven en spreken of om te gaan met een computer en het internet.

Online Taalmaatjes

Online Taalmaatjes

Wil je beter Nederlands leren spreken of meer zelfvertrouwen krijgen in het spreken? Of ben jij een Nederlander die iemand hiermee wilt helpen? Meld je aan voor Online Taalmaatjes.

Voorleesvrijwilligers

Voorleesvrijwilligers

Mooie verhalen voorlezen aan kinderen in de bibliotheek of bij hen thuis.