Cursus Klik en Tik - iPad - Dongen 2025

Cursus Klik en Tik - iPad - Dongen 2025

Heb je moeite om de weg te vinden op internet? Dat kan lastig zijn! Want internet wordt steeds belangrijker in het dagelijks leven. Wil je ook weten waar al die knoppen voor zijn op je iPad? Kom naar de cursus Klik en tik op de iPad. Drie lessen van 2 uur.

Gratis

Europlus Digitale vaardigheden Volwassenen

Cursus Klik en Tik - iPad - Dongen 2025

Let op: deze cursus is voor iPad gebruiker. Neem je eigen iPad mee!

Informatie van de overheid, belastingaangifte doen, een reis boeken, bankzaken regelen, dat gaat tegenwoordig allemaal via internet. Tevens kun je ook veel informatie over je hobby's vinden en natuurlijk online contact houden met familie en vrienden.

Maar hoe leer je daar op een eenvoudige manier mee omgaan? Theek 5 biedt de cursus Klik & Tik op de iPad aan. Deze cursus helpt je beter gebruik te maken van de mogelijkheden van de iPad. Het is een knoppencursus met o.a. uitleg over het maken van foto's en film, het installeren van apps en daarnaast leer je internetten, o.a. zoeken op internet, formulieren invullen en bestanden te ‘downloaden’.
Een cursus van 3 lessen in kleine groepjes van max. 8 personen.

Cursusdata
De cursus bestaat uit drie wekelijkse bijeenkomsten van twee uur. De eerste bijeenkomst is op maandagochtend 22 september van 9.30 tot 11.30. De volgende cursusochtenden zijn op 29 september en 6 oktober.

Agenda

maandag 22 september 2025

van 09:30 tot 11:30

Europlus Gratis Nog 6 beschikbaar