Uitleg bij online afspraak boosterprik
Binnenkort krijgen 3 miljoen Nederlanders vanaf 60 jaar en ouder een uitnodiging om een afspraak te maken voor een extra coronavaccinatie, de boosterprik.

Vanaf het moment dat je geboortejaar aan de beurt is kun je online een prikafspraak maken. Je krijgt hiervoor een brief.
Een afspraak maken kan dan ook telefonisch, maar online, met DigiD heeft de vookeur. .
Stap-voor-stap
Om je hierop voor te bereiden is er een demo met uitleg beschikbaar. Hier wordt stap voor stap uitgelegd hoe het maken van een afspraak werkt.
Bekijk de uitleg
Kom langs
Vind je het toch lastig om zelf een afspraak te maken? Bij de bibliotheek helpen we je graag verder! Kom langs bij ons Informatiepunt Digitale Overheid tijdens bemande openingsuren. Je vindt een Informatiepunt bij onze vestigingen in Baarle, Dongen, Made, Raamsdonksveer, Oosterhout en Rijen.